PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464707}

Anakonda 3: Potomstwo

Anaconda III
3,2 4 199
ocen
3,2 10 1 4199
Anakonda 3: Potomstwo
powrót do forum filmu Anakonda 3: Potomstwo

Gniot

ocenił(a) film na 2

Ten film to straszy gniot. Poprzednie 2 części podobały mi się, ale ten to totalna porażka. Zrobiony chyba tylko dla kasy.

ocenił(a) film na 2
CrazierPL

Całkowicie się zgadzam. Dwie pierwsze części bardzo fajne - ładne plenery, sympatyczne postacie, przygoda stopniowo przekształcająca się w grozę.... Trzecia część - porażka.....

ocenił(a) film na 5
DamaMarcia

Właściwie się zgadzam. Film co najwyżej przeciętny. Zdecydowanie odstaje od poprzednich części. Nawet John Rhys-Davies go nie ratuje. Swoją drogą dziwię się co on tam w ogóle robił, bo to jakby nie jego półka. Za to plusem jest Crystal Allen. Przyjemnie się na nią patrzy.

raf_filmweb

Właśnie od pewnego czasu trochę jakby jego półka :(
Zobacz w jego filmografię:
Tygrys szablozębny (2001)
Chupacabra - mroczne otchłanie (2004)
Dungeon Siege: W imię króla (2007)
W krainie ognia i lodu (2007)
Anakondy: Krwawe ślady (2009)
100 stopni poniżej zera (2012)
Zagłada Pompejów (2013)
Im dalej tym gorzej, szkoda fajnego aktora na klasę Z i gnioty Asylum.

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Pewnie masz rację. Nie śledzę jego kariery zawodowej. Widziałem go wczoraj w Dungeon Siege: W imię króla, ale tam jak najbardziej mi pasował (klimat rodem z Władcy Pierścieni) w przeciwieństwie do tej bajeczki o olbrzymim wężu-potworze:)

raf_filmweb

Dokładnie, jakoś lepiej się wpasowuje w klimaty fantasy, też miałem takie odczucie. W pozostałych przeważnie gra generałów lub jakieś epizody ekscentryków. Pierwszy raz oglądając wspomnianą Czupakabrę nie wiedziałem, że kapitan statku to Gimli, był to dla mnie szok bo nie podejrzewałem, że aktorzy z tak znanych i udanych filmów mogą grać w Asylum i SyFy. Ale on jeszcze przynajmniej okazuje jakiś entuzjazm podczas gry, niektórzy bardziej znani a chyba zmuszeni do występu w dziele takiej klasy wyraźnie cierpią i ledwo ruszają żuchwą.

CrazierPL

Drugiej części nie znam, pierwsza była spoko. Lecz trzecia jest jakimś nieporozumieniem. Jakby zrobiły ją dzieci z podstawówki na praktykach z informatyki w latach 90. Szkoda pieniędzy na to było.

użytkownik usunięty
CrazierPL

Zgadza się, jedynka i dwójka były niezłe, a 3 i 4 w ogóle nie powinny powstać.

ocenił(a) film na 3
CrazierPL

Całkowicie się zgadzam. Marne i sztuczne efekty oraz beznadziejna gra aktorska. Film ma ogólną ocenę 3,3 to też daję tylko 3. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones