PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131412}

Paranoja 1.0

One Point O
6,6 3 274
oceny
6,6 10 1 3274
Paranoja 1.0
powrót do forum filmu Paranoja 1.0

Daleko od... "PI"

ocenił(a) film na 5

Starałem się jak mogłem... zrozumieć, analizować... niestety na każdym kroku coś szwankowało, a tego w filmach po prostu nie lubię, bo czasami wydaje mi się że to MY dopisujemy scenariusz nieudolnym, piszącym na kolanie panom którzy biorą za to `ciężkie` pieniądze. Podane przez kogoś porównanie budynku do komputera, a aktorów do programów, osobiście bardzo mi się podobało, ale i ten tok rozumowania gdzieś zawodzi, więc niestety film mnie rozczarował :(

ocenił(a) film na 6
Nonx

Coś w tym jest , często filmom bez konkretnego scenariusza , tworzonym spontanicznie , powiem wręcz - bez sensu zagmatwanym , widzowie przypisują ukryte znaczenia i kolejne warstwy opowieści , faktycznie nie istniejące . Niektóre z nich na skutek maglowania ich tam i z powrotem przez głównie krytyków oraz ludzi związanych ze środowiskiem nabierają statusu filmu kultowego , wtedy sprawa jest przesądzona . Oby tak nie było w tym wypadku , bo film moim zdaniem po prostu na to nie zasługuje ... Daje się obejrzeć , można spróbować go " rozkminić " , nie jest to film dla każdego ...

ocenił(a) film na 7
Nonx

Pi to zupełnie inny gatunek. Równie dobrze mógłbyś porównywać rakietę kosmiczną do samochodu. Oba są pojazdami i spalają paliwo, ale nic ponadto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones