PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655591}

Zaproszenie

The Invitation
5,9 24 461
ocen
5,9 10 1 24461
6,3 10
ocen krytyków
Zaproszenie
powrót do forum filmu Zaproszenie
ocenił(a) film na 3
wildelk

dobry bait :D

ocenił(a) film na 9
wildelk

Bo oceny padają takie jak od powyższego "Reetz " który coś niecoś podobnemu thrillerowi "Cloverfield Lane 10" też dał nisko 5/10 , natomiast dość słabą produkcję (ale za to dużo akcji) "Equilibrium" ocenił na 9/10
Tak się własnie dzieje gdy przysłowiowa gimbaza ma dostęp do forum ...

ocenił(a) film na 7
OmniModo

Ech. To ciekawe, że w tym kraju wszyscy, którzy myślą inaczej to gimbaza, a mimo wszystko sami eksperci dokoła... Equilibrium to bardzo dobry film. Też jestem z gimbazy?

ocenił(a) film na 9
kolarze82

Oczywiście, że Equilibrium to dobry fim, dlatego dałem mu 7/10. Chodzi mi o porównanie ocen tego forumowicza do innych filmów (thrillerów i to znacznie lepszych) , którym dał mocno zaniżoną ocenę, zawyżając za to mocno Equilibrium   (które - co by dobrego o nim nie mówić - nie zasługuje na 9/10). 
Zaniżanie ocen filmom bardziej złożonym fabularnie + mocne zawyżanie ocen flilmom mniej wartościowym, poświadcza o gimbazyjnym sposobie weryfikacji.  Nie liczy się sam fakt ocenienia jednego filmu bardzo wysoko, tylko przesadne zaniżenie ocen innym.

ocenił(a) film na 6
OmniModo

Patrząc na końcową scenę, nie wiem czy jest aż tak bardziej złożony fabularnie.

ocenił(a) film na 9
p_sas

Jest jest i kolega wyżej ma w pełni rację. Masa wartościowych filmów szura ocenami. Czarownica - kapitalny horror Eggersa 10/10, zobacz średnią. Mother Aronofskiego 10/10 - nie wiem czy ma 6 nawet średnią. można wymieniać i wymieniać. Przyczyna dokładnie taka jak kolega wyżej opisał.

ocenił(a) film na 8
wildelk

To prawda. Klimat ma oszczędny i klaustrofobiczny - ciasny, duszny. I mimo że nie przepadam za filmami, które są tak neurotyczne, to ten był naprawdę dobry. Od początku czuć napięcie, które potęguje fakt, że prawie do końca nie wiemy kto jest tu "szaleńcem". Może sama końcówka odrobinę rozczarowująca, ale jako całość, film oceniam na zasłużoną 8.

Kiki_Kot

Mam wrażenie, że ludzie potrzebują żeby ciągle się coś działo w filmie. Po całej masie marvelowskich filmów gdzie ekran ledwo mieści dynamikę, wszystkie inne wydają się nudne. Ktoś napisał w komentarzu, że żałuję, że nie przewinął połowę filmu. Teraz tak się ogląda aby szybciej zaliczyć ciekawsze fragmenty. Niedługo trzeba będzie robić streszczenia filmów coś więcej niż trailer a mniej niż film.

ms88

Zapomniales dodać że po calej masie hollywoodzkich filmów jak ten. Marvelowskich? To raczej inny gatunek. Jaki sens mieszać? Po calej masie filmów jak ten gdzie bohaterowie zachowuja sie nielogicznie bo tak wpisano w scenariuszu aby akcia mogła sie rozgrywać. Tego typu filmów jest masa.

wildelk

Film dośc hollywodzki może takie rzeczy sie przejadły lub juz byly oglądane

ocenił(a) film na 6
wildelk

Dobre, ale jednak na 6-7, a nie 8-10. No ale na pewno też nie poniżej 5. Sam pomysł odwiedzania byłej żony z własną, nową żoną mnie zaciekawił. Fajna psychologizowana fabuła. Lubię takie nieefektowne, przegadane filmy. Niestety w końcówce zrobił się z tego sztampowy horror.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones