PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104250}

Anakondy: Polowanie na Krwawą Orchideę

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid
5,1 11 099
ocen
5,1 10 1 11099
4,0 3
oceny krytyków
Anakondy: Polowanie na Krwawą Orchideę
powrót do forum filmu Anakondy: Polowanie na Krwawą Orchideę

Te filmy o anakondzie są robione wyłącznie po to, żebyśmy sobie pooglądali coś niemożliwego, więc nie powinniśmy wymagać ambicji od takich filmów. Przesadzili z rozmiarem jednej anakondy, głowę miała większą niż człowiek inne były takie do przyjęcia :). Ludzie niezmordowani. Małpka była świetna. I szkoda, że ekspedycja się nie powiodła, żyli byśmy dłużej :]. Ale to nic, nie nudziłam się na filmie i to mi wystarczy :D.

ocenił(a) film na 8
klaudusia761212

Zgadzam się w 100% w końcu nigdzie nie pisali że film jest na faktach;D

ocenił(a) film na 8
klaudusia761212

A małpka debeściara ładnie wymiatała po dżungli:P

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Najlepsza była, ale zaliczenie tego filmu do horroru to jakaś pomyłka ;o

ocenił(a) film na 8
klaudusia761212

Mnie się film podobał, też nie pamiętam raczej nudy, byłam pod sporym wrażeniem, a scenariusz całkiem ciekawy.. ;)

bruce1940

Film świetny.
Osobiście szczególnie lubię gatunki filmów przygodowych, w których bohaterowie znajdują się w samym centrum dziczy, gdzie na każdym kroku może czaić się niebezpieczeństwo, otoczenie piękne, ale równie zabójcze :)
Moim zdaniem rozrywka przednia, nie nudziłem się. 8/10
Szkoda, że ma średnią jedynie 5,5 ale to zawsze więcej niż pierwsza część... ;

ocenił(a) film na 4
yakuz605

Pierwsza część tragiczna, tę dało się już oglądać... małpka najlepszym aktorem, zdecydowanie. Z niektórych dialogów dało się pośmiać... Jeżeli jednak mam oceniać go gatunkowo - daję 3.

kdzr

Ta część zauważalnie lepsza od "Anakondy",mimo,że JLo w niej nie zagrała.początek filmu w sumie nudny-nie licząc pojawienia się małpki <3,potem mniej więcej od momentu gdy statek spadł z wodospadu zaczęło się coś dziać.A swoją drogą z tym wodospadem było ciekawie+panikujący murzynek był komiczny ;) Ogółem,to nie było źle,nie nudziłam się-szczególnie pod koniec.Film oceniam na 6/10.

fairyEvelyna19

Anakondy : Polowanie na Krwawą Orchideę

Film moim skromnym zdaniem był bardzo dobry chociaż na tle swojego poprzednika wypad troszkę gorzej to oceniam go na 8/10 .
Zgadzam się z opinią niektórych użytkowników że małpka wymiata ;) podobała mi się również gra Cola ( to jego panikowanie ) . Jedyną rzeczą która mi się nie podobała to wygląd anakond zdecydowanie anakonda z poprzedniej części wyglądała efektowniej .

Jeśli ktoś interesuje się wężami ( Anakondami ) to powinien obejrzeć ten film . Polecam ! Dziękuję i pozdrawiam tych którzy to czytają :)

ocenił(a) film na 8
0_Lukasz_0

:) Ja to czytam i też pozdrawiam i bardzo podobają mi się powyższe wpisy o rewelacyjnej grze aktorskiej małpki. :)
Zgadzam się z Yakuz605 - ludzie w dziczy i grasujące wokół nich (często - niezbyt widoczne) potwory to faktycznie także moje ulubione formy straszenia widza w tego typu filmach. :)

bruce1940

Myślałam, że zostanę zbluzgana za moją opinię za ten film i przeczytam, że jestem taka głupia jak scenariusz tego filmu i że piszę tak samo niedorzecznie jak go nakręcono :). Ale w sumie co nam szkodzi oglądać takie filmy i przyznawać się do tego, że się nam podobały :).

ocenił(a) film na 8
klaudusia761212

Ha-ha-ha! :) Ja też tak myślałam po moim wpisie i już za niejedną wypowiedź zostałam tu zbluzgana, ale staram się patrzeć na każdy film życzliwie, doszukując się zawsze czegoś pozytywnego. Tak było i w tym przypadku. Poznaję nowe filmy, bo to wspaniała pasja, oceniam także i te nieco mnie dobre, co nie znaczy, iż nie doceniam arcydzieł najwyższej klasy. :) Pozdrawiam serdecznie. :))

ocenił(a) film na 4
bruce1940

Jeżeli ktoś po prostu wyraża SWOJĄ opinię na temat danego filmu, to bluzganie go jest głupotą, naprawdę. Bluzgać można szukających tylko i wyłącznie konfliktu trolli, których jest tu od groma. Tak na zdrowy rozum - dlaczego mam obrażać kogoś za to, że ma taki, a nie inny gust ? No właśnie, co do tytułów - znacie jakieś ciekawe filmy w stylu "dżungla-ludzie-coś polującego na ludzi" ? :)

kdzr

Oglądałeś Lęk Pierwotny? Świetny film. Albo z taką Piranią zapomniałam jak się nazywał też był nawet spoko :), ale tylko ten reszta z tymi rybami ludożercami (szczęk nie wliczam w to bo to jest klasyk) nie opłaca się oglądać.

ocenił(a) film na 8
kdzr

Bardzo mi się podoba tak trzeźwy i rozsądny punkt widzenia, serdeczne dzięki za ten wpis, Kdzr. :)
Co do Twojego zapytania, jest tu na forum taki wątek, który śledzę, pt "Zwierzęta atakują" i tam jest sporo dobrych tytułów jako przykładów. Nasuwa mi się jeszcze słynny "Predator". Poza tym - taki właśnie rewelacyjny nastrój, o którym piszesz, czyli: ofiar, ściganych przez ukrywające się, prawie niewidoczne, krwiożercze bestie, występuje w "Obcym", choć nie ma tam akurat dżungli.... Oba filmy to oczywiście stare, dobre kino s.f, które bardzo lubię i cenię.
Pozdrawiam. :)

bruce1940

O! Cieszę się, że spotkałem kogoś, kto gustuje tak jak ja! :)
Też chciałbym poznać jakieś tytuły o podobnej tematyce. Ze swojej strony mogę jedynie dorzucić słabego "Krokodyla zabójcę" z 2000r... ;

ocenił(a) film na 8
yakuz605

EEeeeee..... :)) Yakuz605, ale podałeś tytuły! - masakrycznie rewelacyjne, aż mi się gęba śmieje od razu! Super sprawa, każdy z tych filmów to świetne kino. :) Je szczególnie lubię "Park Jurajski" :)

bruce1940

Co jak co, ale "Krokodyla zabójcy" chyba nie można nazwać rewelacyjnym ;D
A co do "Grzechotników" to tak jak mówiłem, nie znam :)
"Park Jurajski" też uwielbiam :D

yakuz605

Ja osobiście mogę polecić Kongo oraz tak jak użytkownicy po wyżej Park Jurajski ( Bardzo dobry ) szczególnie pierwszą część :)

Polecam !



ocenił(a) film na 4
0_Lukasz_0

Park Jurajski to jednak klasyka, kilka lat wstecz interesowałem się dinozaurami i ten film był dla mnie niesamowicie ciekawy.

ocenił(a) film na 4
klaudusia761212

nie byl taki zly, w sumie bardzo podobny do jedynki da rade obejrzeć :) teraz tylko niewiem czy odpalic sobie jeszcze 3 i 4 czesc, bo po wypowiedziach sadze ze chyba nie warto?

lww

Nie wiem, widziałam innych części chyba :). Ale jak będą w tv bo teraz co tydzień widzę puszczają kolejną część to obejrzę z ciekawości. Komentarze na filmwebie nie raz nie odzwierciedlają filmu w taki sposób w jaki mógłby go odebrać ktoś kto filmu nie widział. Może akurat by Ci się spodobały, chodź innym się nie podobały ;>

ocenił(a) film na 4
klaudusia761212

zgadzam sie, też obejrze z ciekawosci. chociaz ta wizja z hasselhoffem w anakondzie 3 obsadzonego w roli glownej mnie martwi :D

lww

On tam gra.. :| no nie wyobrażam go sobie, Słoneczny Patrol. Spoko :D, Nieustraszony też :), ale tam... hm... Wiesz co, ja też oglądnę :D

lww

Anakonda 3: Potomstwo zdecydowanie odradzam strata czasu ! Niestety film jest nudny ! Największym minusem filmu są efekty specjalne :/ Anakonda wygląda jak hmm coś ... :)

0_Lukasz_0

Wierzę, czasem robią tak sztucznie wszystko te komputery że w grach komputerowych są bardziej naturalne filmiki niż w filmach sceny.

ocenił(a) film na 4
klaudusia761212

Klaudusia, obejrzałem "Lęk Pierwotny", który poleciłaś, oceniłem go "oczko" wyżej niż "Anakondy", ponieważ wydawał mi się po prostu mniej śmieszny i nieco bardziej potrafił przytrzymać w napięciu (jeżeli w ogóle trzymał). Tragedii nie ma, jeżeli ktoś nastawi się jednak na horror, to bardzo się zawiedzie, traktowałbym bardziej filmy tego typu jako typowe przygodówki.

kdzr

A to to jest horror? W tv był inny gatunek mu przypisany :).

ocenił(a) film na 4
klaudusia761212

http://www.filmweb.pl/film/L%C4%99k+pierwotny-2007-307846 - gatunek: Horror, Przygodowy :)

kdzr

Przygodówka, nie dajmy się ponosić fantazji i mieszać w to horror ;>

ocenił(a) film na 6
klaudusia761212

Chodzi o to ze ta anakonda byla taka wielka dzieki temu kwiatowi, ci naukowcy wyjasnili to sobie pod koniec przy tej scenie pod krzakeim orchidei i uznali ze to jest wlasnie dowod na to ze ta orchidea dziala

kamil2123

Faktycznie, czyli tamta była najstarsza skoro tak wyrosła :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones