PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104250}

Anakondy: Polowanie na Krwawą Orchideę

Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid
5,1 11 099
ocen
5,1 10 1 11099
4,0 3
oceny krytyków
Anakondy: Polowanie na Krwawą Orchideę
powrót do forum filmu Anakondy: Polowanie na Krwawą Orchideę

Ja bym raczej tego tak nie nazwała, bo moim zdaniem horror powinien nas przerażać powodować że zrywamy się raptownie z fotela a nie ziewamy. To przestraszy chyba tylko przedszkolaka a nawet nie koniecznie. Nie mówieto tylko o tym filmie ale o masie horrorów produkowanych w dzisiejszych czasach. Spośród tych wszystkich horrorów 1 na 100 jest wart obejrzenia. Czy to wogóle ma sens oglądać horror który okazuje się żenadą i zamiast straszyć bawi. Ostatni dobry horror oglądałam na początku roku i był taki jaki być powinien. Nie było to może krwi ale w pewnym momencie siłą woli musiałam odwrócić twarz a to wierzcie mi zdażyło się wcześniej tylko przy oglądaniu Hallowen Resurection. Film trafił w moją psychikę gdyż nie był on o nie wiadomo jak wymyślnych potworach, kosmitach i innych takich, ale o tym co w gruncie rzeczy może przydażyć się każdemu. Film ten to Piła i uwarzam go za najlepszy horror tego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones